Dizalica topline Sinclair S-THERM Yukon Monoblock, 30.1kW, trofazna (SMHM-300B-3)
ModelS-THERM YUKON SMHM-300B-3 (snage 30,1 | 30,0 kW) predstavlja integrirani sustav zrak–voda koji izvlači toplinu iz vanjskog zraka i prenosi je preko rashladnog medija do pločastog izmjenjivača topline u hidroničkom sustavu. Odatle se toplina distribuira u podno grijanje, niskotemperaturne radijatore ili spremnik potrošne tople vode, osiguravajući cjelovito rješenje za grijanje i hlađenje prostora.
Mogućnost upravljanja preko Interneta pomoću aplikacije Comfort Home
Visoka učinkovitost
Cirkulacijska pumpa s funkcijom automatske regulacije broja okretaja
Ugrađena posuda pod tlakom i sigurnosni ventil
Tihi režim
Izlazna temperatura od 25 do 60 °C
Može se spojiti u kaskadu maksimalne snage do 180 kW