Dizalica topline Sinclair S-THERM Yukon Monoblok R290, 10kW, WiFi, monofazna, visokotemperaturna (SMHM-100P/3)
Sinclair S-THERM YUKON R290 visokotemperaturna dizalica topline – monoblok izvedba s integriranim Wi-Fi upravljanjem, snage 10,0 kW (SMHM-100P/3).
Regulacija rada s WiFi upravljanjem uključena u opseg isporuke
Prikladana za sustave grijanja s radijatorima
Mogućnost udaljenog upravljanja za korištenje i servis
Visoka učinkovitost
Cirkulacijska pumpa s funkcijom automatske regulacije broja okretaja
Ugrađena posuda pod tlakom i sigurnosni ventil
Funkcija "Tihi rad" na više razina
Visoka temperatura na izlazu do 75°C
ntegrirani električni grijač snage 3kW
Dizajn: antracit
Ekološko rashladno sredstvo R290 s vrijednošću GWP 3
Mogućnost povezivanja u kaskadu
Pouzdan rad pri temperaturama do -25 °C u načinu rada "grijanje"