Dizalica topline Sinclair S-THERM Yukon Monoblok R290, 12kW, WiFi, trofazna, visokotemperaturna (SMHM-120P-3/9)
Sinclair S-THERM YUKON R290 visokotemperaturna dizalica topline – monoblok izvedba s ugrađenim Wi-Fi upravljanjem, snage 12,0 kW (SMHM-120P-3/9).
Regulacija rada s WiFi upravljanjem uključena u opseg isporuke
Prikladana za sustave grijanja s radijatorima
Mogućnost udaljenog upravljanja za korištenje i servis
Visoka učinkovitost
Cirkulacijska pumpa s funkcijom automatske regulacije broja okretaja
Ugrađena posuda pod tlakom i sigurnosni ventil
Funkcija "Tihi rad" na više razina
Visoka temperatura na izlazu do 75°C
Integrirani električni grijač snage 9kW
Dizajn: antracit
Ekološko rashladno sredstvo R290 s vrijednošću GWP 3
Mogućnost povezivanja u kaskadu
Pouzdan rad pri temperaturama do -25 °C u načinu rada "grijanje"